Lütfen Bekleyin
Yukarı Çık ▲

Kurumsal Danışmanlık

ŞİRKET VE KURUMLAR İÇİN

 

Kişilik özellikleri temelli iletişim ve yönetim becerileri eğitimi.

 

İstanbul Beylikdüzünde hizmet vermekte olan Terapi Enstitüsü uzmanları tarafından şirketler ve kurumlarla yapılan görüşmeler ve ihtiyaç analizleri neticesinde oluşturulmuş olan bu eğitimde insanın kişilik özellikleri ve bu özelliklerin iletişimde yansımaları ele alınmaktadır.

 

Erken çocukluk dönemindeki anne baba tutumları, Kişinin hayatında karşılaştığı her hangi bir stres olayı karşısında nasıl tavır alacağının ya da öfke, yoğun anksiyete, gibi olumsuz duygular yaşadığında hangi tepkileri vereceğinin büyük oranda belirleyicisi olabilmektedir. Bu yönüyle bakıldığında günlük yaşamın getirdiği olumsuz yaşam olayları ve koşturmaca içerisinde kişinin kendi içerisindeki duyguların oluşum mekanizmalarını kavrayabilmesi, onları sağlıklı bir yöne doğru değiştirebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

 

Eğitim kapsamında yapılan sunum ve pratik uygulamalarla kişilerin hem kendi duygularını hem de iletişim içerisinde olduğu kişinin duygularını anlaması, duruma uygun psikolojik dil kalıplarını kullanabilmesi ve sağlıklı modeller üzerine bir iletişim sistemi kurabilmesini sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitim hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

| | | | Tümü |
X