Lütfen Bekleyin
Yukarı Çık ▲

Uzmanlarımız

Uzm. Psikolog Oktay CECELOĞLU
Uzm. Psikolog | Stratejik Aile Terapisi - Aile Danışmanlığı - Bilişsel Davranışçı Terapiler - EMDR-Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme

Uzm. Psikolog Oktay CECELOĞLU

 

 2004 yılında, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden, 2006 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Lisans eğitimi sürecinde; Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Psikoz ve Nevroz Servislerinde, Balıklı Rum Hastanesi, Anatolia Kliniklerinde, Adli Tıp Kurumunda, Özel Anaokulu ve Rehabilitasyon Merkezinde stajlarını yaptı.

 

2004-2006 yılları arasında Ayışığı Özel Eğitim Ve Aile Danışmanlığı Merkezinde Psikolog olarak görev aldı. 2006 yılında İlk Terapi Özel Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurdu. 2013 yılına kadar burada, Kurucu ve Uzman Psikolog olarak görev alırken aynı zamanda anlaşmalı olduğu anaokullarında danışmanlık hizmeti verdi. 2012 - 2014 yılları arasında, Yedikule Nöropsikiyatri Merkezinde yine 2014 - 2015 yılları arasında Asila Eğitim Danışmanlık Merkezinde, Uzman Psikolog unvanıyla klinik görüşmeler yaptı. 2015 yılında kurucusu olduğu Terapi Enstitüsü Eğitim Danışmanlık Merkezinde, aktif olarak yetişkin ve çift terapi görüşmeleri yapmaktadır.

 

“Stratejik Aile Terapisi”, “Aile Danışmanlığı”, “Bilişsel Davranışçı Terapiler”, “EMDR-Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme”, “Bütünleyici Psikoterapi”, “Ericksonian Hipnoterapi” “Çocuk Değerlendirme Testleri”, “WISC-R Çocuklar İçin Zekâ Testi”, “ Denver II Gelişim Tarama Testi” aldığı test ve terapotik eğitimlerden bazılarıdır. Halen çeşitli kurumlarda, Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Terapileri yapmakta, seminerler ve eğitimler vermektedir. Türk Psikologlar Derneği, Türkiye EMDR Derneği ve Psikoterapi Enstitüsü Derneği üyesidir.

 

Uzm. Psikolog Oktay CECELOĞLU Tavsiyeleri

 

 

 

| | | | Tümü |
X